Konkurs Projektanci Edukacji - HYBRYDY

Z wielką radością chcemy ogłosić, że Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie „Projektanci Edukacji” ogłoszonym przez wydawnictwo Nowa Era. W konkursie tym Uczniowie zgłaszają projekt, którego wykonanie będzie całkowicie sfinansowane zwycięskim grantem, o który się ubiegają.

Nasza drużyna walczy o dwa granty – pierwszy przyznawany przez Komisję Konkursową w wysokości 1000 zł i drugi, również o wartości 1000 zł – przyznawany przez Internautów w głosowaniu, które odbędzie się na początku grudnia. Nagrodą specjalną w konkursie jest dodatkowy, Złoty Grant, o wartości 5000 zł.

Do projektu zgłosiło się aż 77 Uczniów! 

Startujemy pod nazwą HYBRYDY.

Na czym dokładnie polega nasz projekt?

We wstępnym procesie realizacji projektu wszyscy uczniowie zostaliby przeszkoleni w zakresie wiedzy o składzie kosmetyków, lakierów i reakcji chemicznych, jakie zachodzą podczas aplikacji hybryd, tak, by móc opowiedzieć o chemii tych produktów beneficjentom projektu.
W drugim etapie uczniom uczestniczącym na zajęcia z podstaw kosmetyki zapewnione zostanie szkolenie praktyczne z aplikacji i usuwania manicure hybrydowego.
W etapie trzecim nastąpi wspólne rozplanowanie wydatków i zakup potrzebnych zestawów do wykonania manicure.
W czwartym etapie uczniowie będą wykonywać manicure osobom chętnym w Domach Seniora, Domach Dziennego Pobytu, Klubach Seniora oraz w Domie Samotnej Matki odwiedzając wybrane osoby co najmniej dwukrotnie: pierwszy raz przy aplikacji lakierów, a drugi po 3-4 tygodniach przy jego usuwaniu.
Ostatni etap to podsumowanie wykonanych prac, zebranie list obecności odnotowywanych w administracji odwiedzanych domów i przyznanie ocen wyróżniających dla uczestników projektu, którzy wykonali przydzielone im zadania i imiennie odnotowali swoją obecność w wybranym domu. 

Więcej o projekcie przeczytacie tutaj:

https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=5039

Poniżej zamieszczamy jeszcze linki do zasad konkursu:

https://projektanciedukacji.pl/konkurs/zasady-udzialu

oraz harmonogramu:

https://projektanciedukacji.pl/konkurs/harmonogram

 

Zasady głosowania on-line. LICZYMY NA WASZE WSPARCIE!

Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 2 do 13 grudnia 2019 r. Wynikiem głosowania jest przyznanie 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych!

  1. Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę projektu, zakładka „Konkurs”.
  2. Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej.
  3. W „Galerii Pomysłów” znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.
  4. Kliknij przycisk „Głosuj” przy wybranym pomyśle.
  5. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „OK” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  6. UWAGA! Każdy oddany głos należy aktywować linkiem, który zostanie wysłany na wpisany adres e-mail. Masz na to czas do północy.
  7. Głosowanie trwa 12 dni.