Konkurs chemiczny

Drodzy Uczniowie, zachęcamy gorąco do wzięcia udziały w szkolnym konkursie chemicznym! Gra jest warta świeczki! 

Jak wziąć udział w I etapie konkursu?

Należy pobrać teksty źródłowe oraz karty odpowiedzi (dostępne będą na mailach grupowych, w grupie na FB, osobiście u pani Jolanty Tomaszewskiej oraz w bibliotece) oraz rozwiązać zadania w domu. Wypełnioną kartę należy oddać w nieprzekraczalnym terminie - 29 listopada. Do sprawdzenia przyjmowane będą wyłącznie karty wypełnione w 85% (min. 28 z 33 zadań). Każda osoba, której praca zostanie przyjęta zostanie nagrodzona oceną bardzo dobrą z chemii. Następnie uczniowie, którzy otrzymają 70% możliwych do zdobycia punktów przejdą do II etapu konkursu. Uzyskanie tak dobrego wyniku to szóstka z chemii!

A może chcecie zaangażować się w promocję konkursu i otrzymać dodatkowe punkty? 

Jeżeli ktoś przygotuje plakat w formacie A1 lub A2 ogłaszający, że w naszej szkole mamy konkurs chemiczny, otrzyma dwa dodatkowe punkty do swoich odpowiedzi konkursowych w pierwszym etapie. Kto wie, te dwa punkty mogą zaważyć o przejściu do kolejnego etapu?

Co należy umieścić na takim plakacie?
Kilka informacji:
1. Konkurs chemiczny w naszej szkole!
2. Kiedy? I etap konkursu rozpoczyna się 13 listopada (środa)
3. Jak wziąć udział? Konkursowe teksty źródłowe i karty odpowiedzi będą dostępne na fb i stronie szkoły. Wystarczy pobrać, wydrukować, wypełnić i oddać do sprawdzenia.
4. Do kiedy? Karty z odpowiedziami należy oddać do 29 listopada włącznie.
5. Należy odpowiedzieć na co najmniej 28 z 33 zadań, aby karta odpowiedzi została przyjęta.
6. Kto przechodzi dalej? Do drugiego etapu przechodzą osoby, które uzyskały 70% punktów możliwych do zdobycia.
7. Nagrody? W pierwszym etapie nagrodami są oceny z chemii: piątka za udział w konkursie, szóstka za przejście do etapu II.
8. Szczegóły znajdziecie na fb i stronie naszej szkoły.
9. POWODZENIA!