Zagłosuj na projekt HYBRYDY!

Rozpoczęło się już GŁOSOWANIE internautów w konkursie Projektanci Edukacji organizowanego przez Nową Erę! Przypominamy, że uczniowie ALO biorą udział w tej rywalizacji z projektem HYBRYDY. 

Swój głos na HYBRYDY oddać można TUTAJ.

Kilka słów o projekcie uczniów ALO:

Grupę projektową “Hybrydy” stanowią uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Uczniowie naszego liceum to miłe, empatyczne i ciepłe osoby, które chciałyby wykorzystać swój wolny czas i zrealizować projekt, w którym połączą swoją wiedzę, doświadczenie i zainteresowania, wykonując jednocześnie miły gest dla innych mieszkańców naszego miasta. Uczniowie w małych 3-5 osobowych grupach odwiedzaliby Domy Seniora, Domy Dziennego Pobytu, Kluby Seniora oraz Dom Samotnej Matki w naszym mieście i w ramach wizyty wykonaliby chętnym osobom profesjonalny manicure hybrydowy. Przy okazji wykonywania zabiegu kosmetycznego opowiedzą o składzie używanych preparatów oraz o reakcjach chemicznych, jakie zachodzą podczas ich aplikacji i w czasie samego procesu utwardzania lakieru hybrydowego. Wszystkie produkty, które zostaną niezużyte (lakiery, ozdobne proszki, materiały jednorazowe, lampy UV do utwardzania lakierów hybrydowych) po zakończeniu projektu stają się własnością uczniów i będą oni mogli wypożyczać je do domu w dowolnym momencie. Dodatkowo, jeśli środki finansowe na to pozwolą, zakupione zostaną również edukacyjne gry planszowe lub karciane, stanowiące alternatywę spędzenia wolnego czasu z beneficjentami projektu, w sytuacji, gdy uczeń realizujący zadanie projektowe nie potrafi wykonać profesjonalnego manicure hybrydowego. Zakupione gry również staną się własnością uczniów biorących udział w projekcie.