Aktualności

 • Bartek Skóra jedzie do Rzymu!
  Bartek Skóra jedzie do Rzymu!

  Uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi Bartosz Skóra pojedzie na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu, które w lipcu 2021 roku odbędą się w Rzymie!

  Więcej
 • Nowy statut szkolny
  Nowy statut szkolny

  Na stronie internetowej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego jest już dostępna nowa wersja statutu naszej placówki. Zachęcamy rodziców i uczniów do zapoznania się.

  Więcej
 • Dni otwarte za nami!
  Dni otwarte za nami!

  17 kwietnia 2021r. w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi odbyły się dni otwarte. Dziękujemy wszystkim ósmoklasistom i ich rodzicom za przybycie do naszej szkoły!

  Więcej
 • Dni otwarte 2021
  Dni otwarte 2021

  17 kwietnia (sobota) w godzinach 10-14 odbędą się stacjonarnie i za pomocą platformy Facebook dni otwarte 2021 Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

  Więcej
 • Do końca miesiąca trwa konkurs chemiczny
  Do końca miesiąca trwa konkurs chemiczny

  Już tylko do 31 marca 2021 można złożyć projekt doświadczenia chemicznego u Pań Profesor Klaudii Tyluś i Agaty Jeziornej.

  Więcej
 • ALO jest eko
  ALO jest eko

  Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi wraz z Wyższą Szkołą Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu wprowadziło pojemniki do segregacji odpadów na terenie swojej placówki. Od połowy marca 2021 r. jesteśmy EKOlogiczni!

  Więcej
 • Dzień kobiet 2021
  Dzień kobiet 2021

  Męska ekipa Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi rozdała dzisiaj żeńskiej społeczności czerwone róże z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

  Więcej
 • Hubert odebrał nagrody
  Hubert odebrał nagrody

  W tym tygodniu do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi zawitał ostatni laureat konkursu recytatorskiego ON-LINE pt. "(...) Bo sam oświadczam: mój gród - to Łódź to moja kolebka rodzima".

  Więcej
 • Rozpoczeliśmy matury próbne
  Rozpoczeliśmy matury próbne

  Od 3 marca 2021 r. w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi uczniowie przystępują do próbnego egzaminu dojrzałości.

  Więcej
 • Chherleaderki Testowały Napój DR+OWOC
  Chherleaderki Testowały Napój DR+OWOC

  Wczoraj chłopaki z drużyny e-sportowej, dzisiaj cheerleaderki z zespołu Red Roses UKS QED Łódź otrzymały napój DR+OWOC od naszego nowego partnera - firmy Eko-Vit.

  Więcej
 • Konkurs angielskiego
  Konkurs angielskiego

  Język angielski Ci nie straszny?

  Lubisz poznawać obce kultury?

  Wiesz co to rywalizacja i współpraca?

  Nie boisz się wyzwań? ...

  Więcej
 • Konkurs frazeologiczny online!
  Konkurs frazeologiczny online!

  Niezmiernie miło nam poinformować, że 1 lutego 2021 r. o g. 17:00 odbędzie się konkurs frazeologiczny online!

  By móc wziąć w nim udział, do 31.01.2021 r. należy zapisać się u prof. Pauliny Stoparczyk – nauczycielki języka polskiego. ‼ Liczba miejsc ograniczona ‼...

  Więcej

Masz pytania? Napisz do nas
wpisz: yxcs

Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda