Aktualności

 • Wakacje z książką
  Wakacje z książką

  Serdecznie zapraszamy do biblioteki na akcję WAKACJE Z KSIĄŻKĄ. Do wyboru jest wiele ciekawych pozycji, które z pewnością umilą ciepłe, letnie wieczory!

  Więcej
 • Postcrossing - pierwsze spotkanie
  Postcrossing - pierwsze spotkanie

  Zapraszamy na spotkanie postcrossingu - międzynarodowej wymianie kartek pocztowych. Event odbędzie się w najbliższą środę, 16 czerwca, o 12:35 na sali 201. Prof. Bohdan Dvizhona przygotował dla Was znaczki i kartki pocztowe.

  Więcej
 • Debata II klas zakończona
  Debata II klas zakończona

  10 czerwca 2021 r. w sali 204 odbyła się debata uczniów klas II Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi pt. "Czy nauka zdalna to samo zło? Zalety i wady nauczania na odległość"

  Więcej
 • Zakaz palenia na terenie szkoły
  Zakaz palenia na terenie szkoły

  W związku z powrotem uczniów do zajęć stacjonarnych przypominamy, że na terenie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi obowiązuje CAŁKOWITY zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

  Więcej
 • Debata klas II
  Debata klas II
  Już jutro odbędzie się debata dotycząca form nauczania pt. "Czy nauka zdalna to samo zło? Zalety i wady nauczania na odległość". Mistrzem ceremonii będzie p. prof. Regina Ogińska, a w roli adwersarzy wystąpią klasy IIb i IId.
  Więcej
 • Konkurs chemiczny rozstrzygnięty
  Konkurs chemiczny rozstrzygnięty

  Zakończyliśmy konkurs chemiczny organizowany przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi! Poznajcie naszych laureatów!

  Więcej
 • Witamy z powrotem!
  Witamy z powrotem!

  Długo czekaliśmy na ten moment, ale wreszcie się udało. Uczniowie wrócili do nauki w trybie stacjonarnym i powitaliśmy ich w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym WSKiNoZ w Łodzi.

  Więcej
 • Zarządzenie dyrektora
  Zarządzenie dyrektora

  W zakładce publikujemy najnowsze zarządzenie dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego dotyczące zajęć w formie hybrydowej/stacjonarnej.

  Więcej
 • Matury 2021
  Matury 2021

  W mgnieniu oka zleciał czas matur 2021 z przedmiotów obowiązkowych. Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi przez pierwsze trzy dni przystępowali do egzaminu dojrzałości z języka polskiego, matematyki i języka obcego.

  Więcej
 • Powrót do szkoły
  Powrót do szkoły

  Mamy dla Was nowe informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w najbliższym czasie. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce się zobaczymy.

  Więcej
 • Zakończenie roku dla maturzystów
  Zakończenie roku dla maturzystów

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III wraz z wydaniem świadectw maturalnych i wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 5 lipca 2021 r. na terenie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w sposób zgodny z zaleceniami GIS.

  Więcej
 • Bartek Skóra jedzie do Rzymu!
  Bartek Skóra jedzie do Rzymu!

  Uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi Bartosz Skóra pojedzie na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu, które w lipcu 2021 roku odbędą się w Rzymie!

  Więcej
 • Nowy statut szkolny
  Nowy statut szkolny

  Na stronie internetowej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego jest już dostępna nowa wersja statutu naszej placówki. Zachęcamy rodziców i uczniów do zapoznania się.

  Więcej
 • Dni otwarte za nami!
  Dni otwarte za nami!

  17 kwietnia 2021r. w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi odbyły się dni otwarte. Dziękujemy wszystkim ósmoklasistom i ich rodzicom za przybycie do naszej szkoły!

  Więcej
 • Dni otwarte 2021
  Dni otwarte 2021

  17 kwietnia (sobota) w godzinach 10-14 odbędą się stacjonarnie i za pomocą platformy Facebook dni otwarte 2021 Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

  Więcej
 • Do końca miesiąca trwa konkurs chemiczny
  Do końca miesiąca trwa konkurs chemiczny

  Już tylko do 31 marca 2021 można złożyć projekt doświadczenia chemicznego u Pań Profesor Klaudii Tyluś i Agaty Jeziornej.

  Więcej
 • ALO jest eko
  ALO jest eko

  Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi wraz z Wyższą Szkołą Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu wprowadziło pojemniki do segregacji odpadów na terenie swojej placówki. Od połowy marca 2021 r. jesteśmy EKOlogiczni!

  Więcej
 • Dzień kobiet 2021
  Dzień kobiet 2021

  Męska ekipa Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Administracyjno-Usługowego w Łodzi rozdała dzisiaj żeńskiej społeczności czerwone róże z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

  Więcej
 • Hubert odebrał nagrody
  Hubert odebrał nagrody

  W tym tygodniu do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi zawitał ostatni laureat konkursu recytatorskiego ON-LINE pt. "(...) Bo sam oświadczam: mój gród - to Łódź to moja kolebka rodzima".

  Więcej
 • Rozpoczeliśmy matury próbne
  Rozpoczeliśmy matury próbne

  Od 3 marca 2021 r. w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi uczniowie przystępują do próbnego egzaminu dojrzałości.

  Więcej
 • Konkurs angielskiego
  Konkurs angielskiego

  Język angielski Ci nie straszny?

  Lubisz poznawać obce kultury?

  Wiesz co to rywalizacja i współpraca?

  Nie boisz się wyzwań? ...

  Więcej
 • Konkurs frazeologiczny online!
  Konkurs frazeologiczny online!

  Niezmiernie miło nam poinformować, że 1 lutego 2021 r. o g. 17:00 odbędzie się konkurs frazeologiczny online!

  By móc wziąć w nim udział, do 31.01.2021 r. należy zapisać się u prof. Pauliny Stoparczyk – nauczycielki języka polskiego. ‼ Liczba miejsc ograniczona ‼...

  Więcej

Masz pytania? Napisz do nas
wpisz: intu

Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda