Aktualności

 • III miejsce w Mistrzostwach Łodzi
  III miejsce w Mistrzostwach Łodzi

  Ogromny sukces pływaków z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSKiNoZ w Łodzi! Nasza szkoła zajęła III miejsce w Mistrzostwach Łodzi, które odbywały się w ramach licealiady!

  Więcej
 • Bartek na Mistrzostwach Europy
  Bartek na Mistrzostwach Europy
  Uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSKiNoZ w Łodzi - Bartosz Skóra wyleciał do Kazania w Rosji na Mistrzostwa Europy w pływaniu.
  Więcej
 • Turniej Trójmagiczny za nami
  Turniej Trójmagiczny za nami
  Wczoraj w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym WSKiNoZ w Łodzi odbył się Turniej Trójmagiczny wiedzy z trzech przedmiotów: j. angielskiego, chemii i matematyki. Co ciekawe najlepsze okazały się aż... dwie drużyny!
  Więcej
 • Halloween Challenge po niemiecku
  Halloween Challenge po niemiecku

  W ostatnich dniach na terenie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSKiNoZ w Łodzi oprócz Turnieju Trójmagicznego odbył się także Halloween Challenge w j. niemieckiego.

  Więcej
 • Turniej Trójmagiczny
  Turniej Trójmagiczny

  26 października o godz. 15:30 rusza Turniej Trójmagiczny obejmujący wiedzę z j. angielskiego, chemii oraz matematyki. Serdecznie zapraszamy uczniów Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSKiNoZ w Łodzi do zapisów u p. prof. Magdaleny Sadlak.

  Więcej
 • Meldunek z Wisły
  Meldunek z Wisły

  W środę 6 października klasa 1A z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego WSKiNoZ w Łodzi wyruszyła w ponad 300 kilometrową podróż do Wisły, gdzie do piątku odbywa się wycieczka integracyjna dla nowych uczniów.

  Więcej
 • Nowy plan lekcji dla klas pierwszych od 13.09.2021
  Nowy plan lekcji dla klas pierwszych od 13.09.2021

  Przedstawiamy nowy plan lekcji dla klas pierwszych od 13.09.2021r.

  Więcej
 • Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych
  Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych

  Przedstawiamy informację dot. zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Zebranie odbędzie się w poniedziałek 13 września o godz. 17:00 i 17:45. W załączonym linku podajemy listę klas oraz przypisanych do nich wychowaców i klas.

  Więcej
 • Harmonogram próbnych matur 2021
  Harmonogram próbnych matur 2021

  W tej zakładce publikujemy ostateczny harmonogram próbnych matur dla klas IIIc i IIId Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

  Więcej
 • Plan lekcji już na stronie!
  Plan lekcji już na stronie!

  Nowy plan lekcji dla wszystkich klas Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi jest już dostępny w zakładce Strefa Ucznia -> Plan Lekcji.

  Więcej
 • Kiermasz szkolnych podręczników
  Kiermasz szkolnych podręczników

  Już w najbliższy poniedziałek (6.09.2021) odbędzie się kiermasz szkolnych podręczników w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi. Zapraszamy do wzięcia udziału.

  Więcej
 • Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego
  Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

  W tym linku przedstawiamy szczegółowy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi.

  Więcej
 • Lista podręczników dla klas I
  Lista podręczników dla klas I

  W tej zakładce przedstawiamy listę podręczników dla uczniów klas I od roku szkolnego 2021/2022.

  Więcej
 • Lista przyjętych do ALO
  Lista przyjętych do ALO

  W tym komunikacie przedstawiamy listę przyjętych do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi na nowy rok szkolny 2021/2022. Zapraszamy do zapoznania się z plikami.

  Więcej
 • Lista zakwalifikowanych do ALO
  Lista zakwalifikowanych do ALO

  Przedstawiamy listy zakwalifikowanych osób do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi od roku szkolnego 2021/2022.

  Więcej
 • Sukces Bartka Skóry na Mistrzostwach europy
  Sukces Bartka Skóry na Mistrzostwach europy

  Uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi Bartosz Skóra zajął 5 miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w pływaniu, które odbywają się w Rzymie.

  Więcej
 • Maturzyści odebrali świadectwa
  Maturzyści odebrali świadectwa

  5 lipca 2021 roku był dniem, na który wyczekiwali wszyscy tegoroczni maturzyści. Uroczyste wręczenie świadectw maturalnych odbyło się w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi.

  Więcej
 • Wiktoria miss ziemi łódzkiej nastolatek 2021!
  Wiktoria miss ziemi łódzkiej nastolatek 2021!

  Uczennica Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi Wiktoria Nowicka została Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2021!

  Więcej
 • Zakończyliśmy rok szkolny 2020/21
  Zakończyliśmy rok szkolny 2020/21

  25 czerwca w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi zakończyliśmy ciężki zarówno dla uczniów jak i nauczycieli rok szkolny 2020/2021

  Więcej
 • Zakończenie roku szkolnego - harmonogram
  Zakończenie roku szkolnego - harmonogram

  UWAGA! Już jutro odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2020/21. Poniżej przedstawiamy Wam harmonogram

  Więcej
 • Wakacje z książką
  Wakacje z książką

  Serdecznie zapraszamy do biblioteki na akcję WAKACJE Z KSIĄŻKĄ. Do wyboru jest wiele ciekawych pozycji, które z pewnością umilą ciepłe, letnie wieczory!

  Więcej
 • Postcrossing - pierwsze spotkanie
  Postcrossing - pierwsze spotkanie

  Zapraszamy na spotkanie postcrossingu - międzynarodowej wymianie kartek pocztowych. Event odbędzie się w najbliższą środę, 16 czerwca, o 12:35 na sali 201. Prof. Bohdan Dvizhona przygotował dla Was znaczki i kartki pocztowe.

  Więcej
 • Debata II klas zakończona
  Debata II klas zakończona

  10 czerwca 2021 r. w sali 204 odbyła się debata uczniów klas II Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi pt. "Czy nauka zdalna to samo zło? Zalety i wady nauczania na odległość"

  Więcej
 • Zakaz palenia na terenie szkoły
  Zakaz palenia na terenie szkoły

  W związku z powrotem uczniów do zajęć stacjonarnych przypominamy, że na terenie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi obowiązuje CAŁKOWITY zakaz palenia wyrobów tytoniowych.

  Więcej
 • Debata klas II
  Debata klas II
  Już jutro odbędzie się debata dotycząca form nauczania pt. "Czy nauka zdalna to samo zło? Zalety i wady nauczania na odległość". Mistrzem ceremonii będzie p. prof. Regina Ogińska, a w roli adwersarzy wystąpią klasy IIb i IId.
  Więcej
 • Konkurs chemiczny rozstrzygnięty
  Konkurs chemiczny rozstrzygnięty

  Zakończyliśmy konkurs chemiczny organizowany przez Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Łodzi! Poznajcie naszych laureatów!

  Więcej
 • Witamy z powrotem!
  Witamy z powrotem!

  Długo czekaliśmy na ten moment, ale wreszcie się udało. Uczniowie wrócili do nauki w trybie stacjonarnym i powitaliśmy ich w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym WSKiNoZ w Łodzi.

  Więcej
 • Zarządzenie dyrektora
  Zarządzenie dyrektora

  W zakładce publikujemy najnowsze zarządzenie dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego dotyczące zajęć w formie hybrydowej/stacjonarnej.

  Więcej
 • Matury 2021
  Matury 2021

  W mgnieniu oka zleciał czas matur 2021 z przedmiotów obowiązkowych. Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi przez pierwsze trzy dni przystępowali do egzaminu dojrzałości z języka polskiego, matematyki i języka obcego.

  Więcej
 • Powrót do szkoły
  Powrót do szkoły

  Mamy dla Was nowe informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w najbliższym czasie. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce się zobaczymy.

  Więcej
 • Zakończenie roku dla maturzystów
  Zakończenie roku dla maturzystów

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III wraz z wydaniem świadectw maturalnych i wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 5 lipca 2021 r. na terenie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w sposób zgodny z zaleceniami GIS.

  Więcej
 • Bartek Skóra jedzie do Rzymu!
  Bartek Skóra jedzie do Rzymu!

  Uczeń Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi Bartosz Skóra pojedzie na Mistrzostwa Europy Juniorów w pływaniu, które w lipcu 2021 roku odbędą się w Rzymie!

  Więcej
 • Nowy statut szkolny
  Nowy statut szkolny

  Na stronie internetowej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego jest już dostępna nowa wersja statutu naszej placówki. Zachęcamy rodziców i uczniów do zapoznania się.

  Więcej
 • Dni otwarte za nami!
  Dni otwarte za nami!

  17 kwietnia 2021r. w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi odbyły się dni otwarte. Dziękujemy wszystkim ósmoklasistom i ich rodzicom za przybycie do naszej szkoły!

  Więcej
 • Dni otwarte 2021
  Dni otwarte 2021

  17 kwietnia (sobota) w godzinach 10-14 odbędą się stacjonarnie i za pomocą platformy Facebook dni otwarte 2021 Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Serdecznie zapraszamy!

  Więcej

Masz pytania? Napisz do nas
wpisz: vqid

Logotypy

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda